O čem jsou mé obrázky a jak je vytvářím?

 

Mnohokráte jsem se snažila poskládat odpověď na tuto otázku. A pokaždé byla jiná a pokaždé pravdivá.

Mandaly jsem za začala kreslit v roce 2009 a průběh vnímání i vkládání informací skrze ně se postupně vyvíjel. Zaměřila jsem se hlavně na malování osobních mandal, které přináší dané osobě nějakou informaci. Já vždy žádám o to, aby přišlo právě to, co je nachystáno k předání a věřím moudrosti vaší duše, která ví, co právě potřebujete slyšet, nebo co vám má být předáno.

 

Nikdy obrázky netvořím sama. Vnímám přítomnost svých průvodců, vaši duchovních pomocníků, či různých bytostí, které se na tvorbě podílí a předávají mi, co bych měla vědět a energeticky do obrázku přenést, popřípadě poskládat do vět či veršů. A je to pro mne moc krásná spolupráce. Bývá mi dovoleno propojit se s minulostí a také tak často činím, abych více navnímala, proč právě přicházející téma je důležité, co se v něm zrcadli, s čím souvisí. A pokud vnímám, že něco můžu projasnit či uzdravit, moc ráda to udělám.

 

Ale tvorba každého z obrázků je jiná a tudíž i průběh jeho vzniku, či příchod informací se liší.

 

Já jsem moc vděčná, že tyto obrázky můžu přinášet. Pro mne jsou velkým naplněním, jsou součástí mého životního poslání, mé cesty a umožnily mi vidět a vnímat mnohem více, než je na první pohled viditelné. S každým z nich získávám více pokory a úcty, nejen k sobě, ale i ke všem ostatním. A všechno, co dávám se mi vrací v podobě nádherných darů zpět. Za což jsem a budu velmi vděčná.

 

Nevím, jestli dokážu vyslyšet všechna přání a naplnit poselství pro každého kdo mne osloví, ale vím, že se o to vždy pokusím, v souladu s plánem vaší duše, pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných.

 

A pokud budu moci tomuto světu předat byť jen kousek čehokoliv nádherného, udělám to a bude mi ctí to učinit.

 

Věřím, že všechno má svůj význam a dotek každého člověka je důležitý. Nejen pro nás, ale pro celý svět. Náš svět. V němž každý je důležitý.

 

Lenka

Tato fotogalerie je prázdná.