Životní úkol a naplnění našeho životného úkolu...

31.08.2010 23:06

 

Úryvek z knihy Ruce světla – Barbara Ann Brennan o našem životním úkolu se kterým jsme sem na zem přišli, o tom, jak je důležité si jej uvědomit, přijmout a popřípadě s ním i pracovat. Každý jsme jedinečný a každý máme ten svůj, osobní a osobitý. Žádný není ani důležitější, ani méně zajímavý... je prostě ten náš...

 

Charakterové struktury a životní úkol.

Každá charakterová struktura (povaha) představuje nějak pokřivený model transformace. Blokujeme energii, ta se městná a proudění v energetickém systému se zpomaluje. Děje se to proto, že žijeme podle svých negativních přesvědčení. Spoustu času jsme v rozporu se skutečností, protože žijeme a reagujeme na okolí podle toho, jak si my myslíme, že to je, a ne podle toho, jak to je doopravdy. Ale to nemůže dlouho fungovat, protože tento způsob přináší do našeho života bolest. Dříve nebo později pochopíme, že něco děláme špatně. Abychom zmírnili bolest, snažíme se změnit se i svůj energetický systém. Dáváme průchod energii a můžeme ji transformovat. Takto se nejenže měníme, zbavujeme se svých osobních negativních přesvědčení, ale působíme také pozitivně na své okolí. Transformujeme tedy energii.

Když začneme uvolňovat bloky, pracujeme na naplnění svého úkolu. Osvobodíme svou energii, takže se můžeme pustit do toho, co jsme vždy v životě chtěli dělat: ta hluboká touha, kterou v sobě nosíme již od dětství, ten tajný sen – to je náš životní úkol.

To, co si přejete dělat víc než cokoliv jiného v životě, je váš osobní životní úkol. Kvůli němu jste sem přišli. Odstraněním svých osobních bloků dláždíme cestu ke splnění své nejhlubší touhy. Nechte ji, ať vás vede. Přinese vám to štěstí.

Vaše tělo a váš energetický systém jsou navrženy jako nástroj na provedení životního úkolu. Kombinace energie a vědomí je vymyšlena tak, abyste co nejlépe mohli splnit to, proč jste se inkarnovali. Nikdo jiný nemá tuto kombinaci, nikdo jiný nemá v plánu přesně to, co chcete udělat vy. Jste jedineční. Když zablokujete proud energie, kterou si vytváříte a shromažďujete pro váš úkol, blokujete také svůj úkol. Všeobecné modely blokování, které lidé užívají, se nazývají charakterové struktury a obranné systémy. To jsou způsoby. Kterými se ze zvyku oddělujeme od toho, co jsme přišli vykonat na úrovni světového úkolu. Jsou přímou manifestací toho, co o životě nevíme a co jsme se přišli naučit. Proto jsme nechali tuto lekci vykrystalizovat do svého fyzického těla a energetického systému. Vystavěli jsme si „učebnu“, ve které žijeme podle svých vlastních specifických potřeb.

Energetické bloky vedou nakonec k fyzickým poruchám a obráceně: tyto poruchy se dají vysledovat z charakterové struktury nebo ze způsobu blokování tvořivé energie. Z toho plyne, že jakékoliv onemocnění má přímou vazbu s vašim životním úkolem. Vaše nemoc je prostřednictvím vašeho energetického systému v přímém vztahu s vaší nejhlubší touhou. Jste nemocní, protože nenásledujete svou touhu. Znovu se ptám, co toužíte ve svém životě dělat nejvíc – víc než cokoliv jiného na světě? Odstraňte tyto bloky. Dělejte to, co opravdu chcete dělat, a budete v pořádku – dostanete zelenou.