Kalendářové obrázky 2019

 

Přání přinést obrázky na další rok 2019 bylo v posledním měsíci tohoto roku vyslyšeno a během několika málo dnů přeneseno do barev, písmenek i slov. Obyčejná témata jako Žena, Dítě či Dušičky, se prolínají s tématy Posvátného spojení, Poslání, které se neodmítá či Láskou Duše.

 

Zkuste se podívat na obrázky jako celek a uvidíte, že některý z nich bude jakoby vystupovat do popředí a lehce Vás zaujme či osloví. Právě on ponese to své/vaše poselství, které se Vás nejspíše (do)týká. Obrázky mají své vnitřní kouzlo i svůj osobitý způsob předávání. Texty jej doplňují a přeci jen konkrétněji vyjadřují témata, zakomponované do básničky.

 

Nezáleží na tom, zda dané poselství ihned plně a vědomě objevíte či pochopíte. Spojení s touto informací bylo již navázáno a dál poplyne svou vlastní cestou, v souladu s vaším životem i přáním vaší Duše.

 

Všechno, co se k nám dostává, nás nějakým způsobem ovlivňuje, posouvá, utváří i stupňuje naše vyzrávání.

 

Přeji Vám, aby jste objevili díky obrázkům právě to, co teď tak velmi a toužebně potřebujete. Třeba právě tímto poznáním otevřete dvířka k realizaci vašich snů. Stačí se jen dívat a „Číst mezi řádky“…