Kalendářové obrázky roku 2018

 

Vážení přátelé,

dovoluji si představit, již devátý rok, další obrázkový kalendář, tentokrát s úvodním číslem 2018.

Mou inspirací i snahou bylo tentokráte zachycení symboliky obyčejných lidských ctností a kvalit, ukotvených do prostých slov jako je láska, čestnost, soulad... Jednoduchá, čistá kvalita, která by nás měla stále doprovázet, inspirovat, motivovat i námi žít.

Věřím, že je těžké v dnešním světě prosazovat přečistou energii těchto vzácných ctnosti, ale stáje je tady něco, co nás k těmto hodnotám postupně a pomalu navrací. Je k nám přinášeno uvědomění, poznání i konání, které nás na této cestě motivuje i naplňuje.

Každý z nás, kdo v sobě obnoví, prožije i naplní jednu z pradávných ctností, stává se cennějším i důležitějším pro tento svět. Je jako sloup prostoupený čistotou a pokorou, sloup, po jehož linii mohou na zem sestoupit převzácné energie a integrovat se do našeho žití, našich společných programů, poslání, vizí.

Vězte, že pokud Vás některý z obrázků oslovil, jste spojeni s jeho symbolikou i poselstvím. Možná je právě jeho kvalita vaší nejsilnější stránkou, i zároveň tím nejcennějším, co můžete přinést tomuto světu.

Nechejme se tedy inspirovat následující rok tím nejlepším, co v sobě máme. Uvidíme jaká spousta přečistých ctností i šlechetností se do našich žití postupně navrátí.
 
Děkuji za váš čas i inspiraci, přátelé.
Lenka

Tato fotogalerie je prázdná.